Fast-Gaming

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine v-am gasit.Azi va prezint Serverul Fast-Gaming, este un server de SA:MP bine pus la punct si cu o echipa responsabila.Serverul asteapta cat mai multi playeri.


    Informatii conturi Sparte!

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 75
    Data de inscriere : 02/10/2016
    Varsta : 28
    Localizare : Galati

    Informatii conturi Sparte! Empty Informatii conturi Sparte!

    Mesaj Scris de Admin Dum Oct 02, 2016 11:49 am

    Nu ne mai ocupăm de recuperarea bunurilor sau chiar a conturilor sparte.
    Nu a fost spart vreun cont datorită problemelor de securitate cu forumul/serverul/baza de date. Dacă ar exista vreo problemă de securitate, contul meu ar fi spart primul.
    Nu există programe de spart conturi.
    Conturile sparte sunt în majoritatea cazurilor conturi imprumutate prietenilor, conturi vândute, conturi pierdute de playerii ce introduc parola pe orice site promite că le oferă bani/hackuri.
    În majoritatea cazurilor, e imposibil de verificat dacă un cont a fost spart sau nu.

    Playerii sunt responsabili de securitatea contului propriu, nu ownerii.

    Majoritatea playerilor de pe pro-gaming nu au avut vreodată contul spart si nici nu vor avea vreodată contul spart.
    Nu se merită să pierd timpul verificand log-uri si ip-uri pentru a incerca să ajut câţiva playeri să-şi recupereze contul dupa ce au dat parola prietenilor/l-au vandut/au descărcat 'moneyhack.exe'.


    Cum sa nu ai contul spart:
    - nu da parola prietenilor.
    - setează-ţi un email valid pe cont.
    - nu scrie parola de pe pro-gaming pe alte site-uri.
    - nu scrie parola emailului pe alte site-uri.
    - nu încerca să vinzi/cumperi conturi.
    - nu descărca cheat-uri, sunt destul de multe cheat-uri care sunt folosite pentru a fura parole. (keylogger)

      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 2:32 am