Fast-Gaming

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine v-am gasit.Azi va prezint Serverul Fast-Gaming, este un server de SA:MP bine pus la punct si cu o echipa responsabila.Serverul asteapta cat mai multi playeri.


    Reclamatii Playeri

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 75
    Data de inscriere : 02/10/2016
    Varsta : 28
    Localizare : Galati

    Reclamatii Playeri Empty Reclamatii Playeri

    Mesaj Scris de Admin Dum Oct 02, 2016 11:17 am

    Regulament !!
    La reclamatii au voie sa comenteze doar reclamatul,reclamantul si martorii,in caz contrar +1 warn!
    Incalcarea regulilor prin post-hunt duce automat la +1 warn
    In topicuri nu sunt permise mistourile si injuraturile. Vorbiti civilizat si vom gasi o rezolvare pentru fiecare reclamatie. Posturile cu jigniri vor fi pedepsite de la warn la suspend, depinde de gravitatea situatiei.
    Plangerile nefondate vor fi inchise. Atat timp cat nu aveti dovezi, nu deschideti o plangere aiurea.

    MODEL
    În cazul în care un jucător a încălcat Regulamentul General al Serverului sau regulile bunelor maniere îl puteți raporta în această secțiune urmând modelul de mai jos.

    Nickul tău:
    Levelul deținut:
    Jucătorul reclamat:
    Motivul reclamației:
    Dovezi clare (poze sau video):


    Reguli suplimentare:
    - orice reclamație adresată jucătorilor trebuie să conțină în titlu următoarele: „Plângere Nume Motiv” (Exemplu: Plângere Alex Bug abuse).
    - orice reclamație care nu e bazată pe dovezi clare și concrete nu va fi luată în considerare.
    - orice reclamație făcută la mișto sau în care se folosește un limbaj jignitor va fi respinsă și veți fi sancționați pentru ea.
    - adminii acestei secțiuni își rezervă dreptul de a sancționa orice persoană care nu are legătură cu topicul în sine și care face posturi fără rost.
    - nu aveti voie sa dati post reply , decat cel care este reclamat, autorul reclamatiei si martorii mentionati de autor.
    - dovezile editate nu sunt luate in considerare.
    Salut.
       
    Privind Inselatoriile cu vehicule!
    In ultimul timp am observat un lucru. Apar cat mai multe reclamatii gen: "mi-a dat teapa cu masina,a spus ca are x km si defapt avea y km "

        Atentie !!

    1) Cand faceti o tranzactie chemati un admin/Helper !
    2) Cereti poza cu /carinfo inainte de a efectua o tranzactie !


      Acum ca v-am adus tuturor la cunostinta,va informez ca cine mai face reclamatie pe tema aceasta o are RESPINSA !

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 5:07 pm