Fast-Gaming

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bine v-am gasit.Azi va prezint Serverul Fast-Gaming, este un server de SA:MP bine pus la punct si cu o echipa responsabila.Serverul asteapta cat mai multi playeri.


2 participanți

    Depunere CV - Police Department

    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 75
    Data de inscriere : 02/10/2016
    Varsta : 28
    Localizare : Galati

    Depunere CV - Police Department Empty Depunere CV - Police Department

    Mesaj Scris de Admin Dum Oct 02, 2016 11:26 am

    În acest topic poți face o cerere de LIDER în Politia Romana, folosind butonul Add Reply și urmând exact următorul model:

    Nickname:
    Nickname-uri anterioare / conturi anterioare:
    Level:
    Vârsta reală:
    Sexul (real):
    Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:
    Ați fost banat vreodată? Dacă da, de ce?:
    Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):
    De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:
    Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):
    Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:
    Sunteți activi pe forum?:
    Înțelegi că Politia Romana este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:
    De ce doriți să fiti lider în Police Departament?:
    Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):
    Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:
    O autocaracterizare detaliată:
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 75
    Data de inscriere : 02/10/2016
    Varsta : 28
    Localizare : Galati

    Depunere CV - Police Department Empty Depunere CV Faraonu - L.S.P.D.

    Mesaj Scris de Admin Lun Oct 03, 2016 9:55 pm

    Nickname:Faraonu
    Nickname-uri anterioare / conturi anterioare:FlowMobs,Baiat,Andrew_QuBBa
    Level:60
    Vârsta reală:18
    Sexul (real):Masculin
    Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
    Ați fost banat vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,nu am fost
    Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Clanul Caran,Rank 6
    De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am parasito deoarece s-a dat wipe astazi 03.10.2016 Luni.
    Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu exista
    Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu,nu am mai facut parte.
    Sunteți activi pe forum?:Da sunt cel mai activ de pe forum.
    Înțelegi că Politia Romana este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da inteleg.
    De ce doriți să fiti lider în Police Departament?:Doresc sa fiu lider in Police Department deoarece este factiunea mea de suflet,in ea imi pot arata dragostea fata de playerii impuscandu-i si dandule bratari argintii legate cu mainile lor la spate.Acum sa fim mai seriosi,eu imi doresc sa fiu lider la aceasta factiune pentru ca ma descurc,stiu sa ma organizez pe mine dar si pe cei din jurul meu.Sunt destul de aprig in ceea ce fac si sunt capabil sa iau o decizie singur dar daca am o pana dreapta e bine sa ma sfatuiesc cu ea pentru ca 2 minti gandesc mai bine ca 1 singura.Factiunea Los Santos Police Department e singura factiune care se ocupa cu prinderea infractorilor ceea ce este specialitatea mea acum cine nu ar vrea sa aprinde beculete de craciun deasupra masinii sa primeasca o arma si sa ii se spuna sa prinda un suspect cu wanted.Imi place la aceasta factiune din cauza a 3 lucruri si cu asta inchei. 1-Se ocupa cu prinderea infractorilor si pastrarea linistii 2-Prinde traficantii de droguri 3-Protejeaza orasul de cei ce ii fac rau.
    Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):https://imgur.com/a/T3Y3o
    Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6
    O autocaracterizare detaliată:Sunt un baiat simplu am 18 ani si locuiesc in Galati.Ca si hobby am jucatul pe calculator si distractia cu prietenii oricand.Imi place sa ma organizez foarte mult si nu incetez pana nu este totul perfect de asta lumea imi mai zice ca sunt "perfectionist".Cam atat am avut de spus despre mine
    Sper sa fiu acceptat.
    Si nu va voi dezamagi.
    Fr33styler
    Fr33styler
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 02/10/2016

    Depunere CV - Police Department Empty Re: Depunere CV - Police Department

    Mesaj Scris de Fr33styler Dum Oct 09, 2016 9:14 pm

    Admin a scris:Nickname:Faraonu
    Nickname-uri anterioare / conturi anterioare:FlowMobs,Baiat,Andrew_QuBBa
    Level:60
    Vârsta reală:18
    Sexul (real):Masculin
    Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit:0/3
    Ați fost banat vreodată? Dacă da, de ce?:Nu,nu am fost
    Facțiunile anterioare și rank-ul în acestea (în ordine):Clanul Caran,Rank 6
    De ce ați părăsit ultimele două facțiuni și data în care ați ieșit?:Am parasito deoarece s-a dat wipe astazi 03.10.2016 Luni.
    Link-uri către demisiile ultimelor două facțiuni (dacă există):Nu exista
    Ați mai făcut parte dintr-un departament? Dacă da, de ce l-ați părăsit?:Nu,nu am mai facut parte.
    Sunteți activi pe forum?:Da sunt cel mai activ de pe forum.
    Înțelegi că Politia Romana este un departament serios și trebuie să ai un limbaj și comportament exemplar?:Da inteleg.
    De ce doriți să fiti lider în Police Departament?:Doresc sa fiu lider in Police Department deoarece este factiunea mea de suflet,in ea imi pot arata dragostea fata de playerii impuscandu-i si dandule bratari argintii legate cu mainile lor la spate.Acum sa fim mai seriosi,eu imi doresc sa fiu lider la aceasta factiune pentru ca ma descurc,stiu sa ma organizez pe mine dar si pe cei din jurul meu.Sunt destul de aprig in ceea ce fac si sunt capabil sa iau o decizie singur dar daca am o pana dreapta e bine sa ma sfatuiesc cu ea pentru ca 2 minti gandesc mai bine ca 1 singura.Factiunea Los Santos Police Department e singura factiune care se ocupa cu prinderea infractorilor ceea ce este specialitatea mea acum cine nu ar vrea sa aprinde beculete de craciun deasupra masinii sa primeasca o arma si sa ii se spuna sa prinda un suspect cu wanted.Imi place la aceasta factiune din cauza a 3 lucruri si cu asta inchei. 1-Se ocupa cu prinderea infractorilor si pastrarea linistii  2-Prinde traficantii de droguri 3-Protejeaza orasul de cei ce ii fac rau.
    Poză cu /stats, detective skill și /time (obligatoriu):https://imgur.com/a/T3Y3o
    Numărul de ore petrecute în joc fără AFK:6
    O autocaracterizare detaliată:Sunt un baiat simplu am 18 ani si locuiesc in Galati.Ca si hobby am jucatul pe calculator si distractia cu prietenii oricand.Imi place sa ma organizez foarte mult si nu incetez pana nu este totul perfect de asta lumea imi mai zice ca sunt "perfectionist".Cam atat am avut de spus despre mine
    Sper sa fiu acceptat.
    Si nu va voi dezamagi.

    Acceptat ai fi bun de pus lider la toate factiunile din toate CV cea mai buna e a ta vere =]]] pacat ca esti scripter si na. Lasam si pe altcineva cu LIDER LSPD

    Continut sponsorizat


    Depunere CV - Police Department Empty Re: Depunere CV - Police Department

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 10, 2024 2:40 am